Bendruomenės diena

Bendradarbiavimas – gebėjimas, atveriantis galimybes efektyviai siekti tikslų. Jis prasideda šeimoje, vėliau persikelia į mokyklą. Bendradarbiauti žmogus mokosi visą gyvenimą, tai gebėjimas, kuris lemia jo sėkmę tiek profesinėje, tiek asmeninėje srityje.

Vasario 20 dieną Paliūniškio pagrindinėje mokykloje vyko bendruomenės diena.

Lektorė psichologė Aurelija Karalevičienė skaitė paskaitą ,,Ko tikėtis tėvams kiekviename vaiko amžiaus tarpsnyje?“. Akcentavo susitarimų ir taisyklių svarbą vaiko gyvenime. Parengė tėvams atmintinę su patarimais, kurių laikantis santykiai su vaikais taps geresni ir skatins pačių vaikų atsakomybę.

Susitikimo metu tėvams buvo pristatyta 2023 metų mokyklos veikla, supažindinta su nuveiktais darbais, laimėjimais ir pasiekimais.

Tėvai susitiko su dalykų mokytojais, aptarė kiekvieno vaiko pasiekimus, sunkumus. Ieškojo sprendimo būdų, padedančių vaikams siekti geresnių elgesio ir ugdymosi rezultatų.

Direktorė Daiva Morkūnienė

2024 03 05 31