"Paukščiai grįžta namo"

Kovo mėnesį mūsų mokyklos 5 - 6 klasių mokiniai kartu su klasės auklėtojomis dalyvavo Inkilų kėlimo šventėje "Paukščiai grįžta namo". Mokiniai kartu su savo artimaisiais kūrė ir konstravo savo inkiliukus, skirtus mažiausiems miško gyventojams - paukšteliams. Diena buvo nuostabi., dėka miškų urėdijos miškininkų, kurie ne tik lydėjo mišku, padėjo kelti vaikams inkilus ir supažindino mus su miško paslaptimis, tačiau ir suorganizavo tikrą šventę, kurios metu vaišinomės ant laužo kepta kiaušiniene, dešrelėmis, puikia aviečių arbata su zefyrais. Iškėlę inkilus ir pasistiprinę mokiniai džiaugėsi turėdami progą leisti laiką gamtoje, žaisdami ir dūkdami kartu. Nuoširdžiai dėkojame mūsų mokyklos tikybos mokytojai Vaidai Sarapienei ir jos šeimai už kvietimą dalyvauti ir suorganizuotą puikią šventę mokyklos mokiniams.

5 ir 6 klasės auklėtojos Jolita Kelpšaitė ir Daiva Vilniškienė

2024 03 25 1